Посольство України в Об'єднаних Арабських Еміратах (королівстві Бахрейн за сумісництвом)

, Київ 20:26

Голосування громадян України за кордоном

Щодо постійно діючої виборчої дільниці

З метою забезпечення реалізації виборчого права громадян України – виборців, які проживають на території Емірату Абу-Дабі, Держави Катар та Королівства Бахрейн Центральна виборча комісія України утворила в приміщенні Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах закордонну виборчу дільницю №900065.

Постановою ЦВК України від 06 травня 2014 року на закордонній виборчій дільниці №900065 було утворено дільничну виборчу комісію з виборів Президента України, яка розпочала свою роботу 07 травня ц.р.

 

Дільнична виборча комісія працює за адресою: Об’єднані Арабські Емірати, м. Абу-Дабі, р-н. Мадіна Зайед, вул. 13, б.4

 

Контактний телефон: (00971 2) 632 75 86;

                           Факс: (00971 2) 632 75 06

   Електронна адреса: emb_ae@mfa.gov.ua

(з приміткою «до уваги дільничної виборчої комісії»)

 

Розклад роботи комісії:

Неділя – Четвер: 9.00 – 16.00

П’ятниця           : 10.00 – 14.00

Субота               : 10.00 – 14.00

 

Склад дільничної виборчої комісії

 закордонної виборчої дільниці №  900065
Об’єднані Арабські Емірати
Посольство України в Об’єднаних Арабських Еміратах
(м. Абу-Дабі, р-н Мадіна Заєд, вул. 13, буд. 4)

Голова дільничної виборчої комісії – Древетняк Катерина Олександрівна, 1978 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Заступник голови дільничної виборчої комісії – Коломієць Валерій Олександрович, 1981 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Секретар дільничної виборчої комісії – Хасауні Олена Василівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

Члени комісії:

Волкозуб Ганна Олегівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

Жорноклей Ксенія Василівна, 1983 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

Коіна Оксана Володимирівна, 1973 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

Наджі Мажд Нидальович, 1985 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

Нажажра Резек Мохамед, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

Нестеренко Юлія Василівна, 1986 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

Рябіна Наталія Миколаївна, 1972 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

Стареправо Людмила Ярославівна, 1987 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

Хасауні Арін Джихадівна, 1996 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

Чистова Аліна Василівна, 1979 року народження – від Міністерства закордонних справ України;

Шабовта Ірина Володимирівна, 1975 року народження – від Міністерства закордонних справ України.

 

Посольство України та дільнична виборча комісія закордонної виборчої дільниці №900065 повідомляють, що підставою реалізації виборцем свого права голосу є його включення до списку виборців на виборчій дільниці.

Підставою для отримання виборчого бюлетеня на закордонних виборчих дільницях є:

-         паспорт громадянина України для виїзду за кордон;

-         дипломатичний паспорт;

-         службовий паспорт.

Згідно статті 32 Закону України «Про вибори народних депутатів Президента України» кожен громадянин має право ознайомитися із списком виборців у приміщенні відповідної дільничної виборчої комісії та перевірити правильність внесених до нього відомостей.

Згідно ст. 36 Закону, Виборець може особисто подати заяву щодо неправильностей у попередньому списку виборців на закордонній виборчій дільниці, до якої додаються необхідні документи (паспорт громадянина України для виїзду за кордон та документ/відмітка в паспорті про перебування на території ОАЕ) не пізніше як за п’ять днів до дня виборів.

У день голосування зміни до уточненого списку виборців не вносяться.

У зв’язку із зазначеним, інформуємо виборців України, які перебувають на території ОАЕ, Королівства Бахрейн та Держави Катар, про можливість ознайомитися зі списком виборців та, у разі необхідності, внести до нього відповідні зміни.

Також повідомляємо про обов’язкову наявність оригіналу паспортного документа, зазначеного у статті 2 Закону.

 

З питань надання консультацій у питаннях виборчого процесу та вирішення можливих проблемних питань функціонує «гаряча лінія»:

тел. 00971 50 6679470

Щодо включення до списку виборців

 Завдання МЗС України та закордонних дипломатичних установ України у питаннях підготовки до позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року напряму пов’язані з веденням Державного реєстру виборців (далі – Реєстр) стосовно громадян України, які проживають або перебувають за кордоном.

Згідно зі статтями 27, 28 Закону України «Про Державний реєстр виборців» для підготовки та проведення голосування на виборах Президента України, народних депутатів України, всеукраїнському референдумі орган ведення Реєстру в МЗС України складає на основі відомостей Реєстру списки виборців для кожної закордонної виборчої дільниці. При цьому до списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються виборці, виборча адреса яких відповідно до відомостей Реєстру відноситься до цієї виборчої дільниці.

Таким чином, до списку виборців на закордонній виборчій дільниці включаються виборці не у зв’язку з їх перебуванням на консульському обліку, а за їх виборчою адресою, яка відповідно до відомостей Реєстру відноситься до цієї виборчої дільниці.

З огляду на це, чинним законодавством України забезпечено у повній мірі можливість участі у виборчому процесі всім громадянам України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном.

Водночас реалізація такої можливості багато у чому залежить від самих громадян України.

 

Так, для включення до списку виборців на закордонній виборчій дільниці громадянин України за кордоном може:

 

1)    у будь який зручний для себе час (у тому числі й під час виборчого процесу):

  • особисто подати до закордонної дипломатичної установи України заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо його вже включено до Державного реєстру виборців).

Відповідну інформацію, включаючи форми заяв, розміщено на веб-сайті МЗС України у розділі „Консульські питання. Голосування громадян України за кордоном. До уваги громадян України, які постійно або тимчасово проживають за кордоном” за адресою: http://mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/golsua;

  • звернутися особисто або надіслати документи поштою до відповідної закордонної дипломатичної установи України для постановки на консульський облік.

2)    безпосередньо під час виборчого процесу особисто подати до дільничної виборчої комісії відповідної закордонної виборчої дільниці заяву щодо неправильностей у попередньому списку виборців не пізніш як за п’ять днів (за київським часом) до дня виборів – до 19 травня включно (частина шоста статті 36-1 Закону).

Повідомляємо, що для зручності виборців на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісії «Державний реєстр виборців» www.drv.gov.ua впроваджено сервіс «Особистий кабінет виборця». У «Особистому кабінеті виборця» громадянам надано можливість перевірити інформацію про своє включення до Державного реєстру виборців та про свою виборчу адресу у Реєстрі.

Також просимо врахувати, що, зважаючи на надзвичайно стислі терміни формування списків виборців, встановлені положеннями Закону, відповідні заяви мають подаватися виборцями заздалегідь.

 

Важливо: Робота в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі «Державний реєстр виборців» має свою специфіку. Зокрема, оскільки громадяни України, які подають заяви про включення до списків виборців на закордонних виборчих дільницях або про зміну виборчої адреси, як правило, зареєстровані в Україні та, відповідно, мають виборчу адресу в Україні, то по кожній такій заяві необхідно отримати погодження органу ведення Державного реєстру виборців за виборчою адресою заявника в Україні. Така процедура, як правило, триває не менше доби. При цьому органи ведення Державного реєстру виборців в Україні працюють у визначені робочі години, як і в цілому автоматизована інформаційно-телекомунікаційна система «Державний реєстр виборців». Тому громадяни, які подали заяви в останній момент, до списків можуть не потрапити.

 

Також повідомляємо, що частиною дев’ятою статті 36-1 Закону України «Про вибори Президента України» (із змінами) (далі – Закон) чітко визначено, що у день голосування до уточненого списку виборців на закордонній виборчій дільниці можуть вноситися виключно виправлення неточностей та технічних описок, і не передбачається внесення до нього нових виборців.

 Корисні посилання

Центральна виборча комісія України
адреса веб-сайту: http://cvk.gov.ua/

Державний реєстр виборців
адреса веб-сайту: http://www.drv.gov.ua


Консульський відділ Посольства України в Об'єднаних Арабських Еміратах (королівстві Бахрейн за сумісництвом)
Керівник: Сакаль Ярослав Володимирович
Перший секретар з консульських питань
Адреса: Об’єднанні Арабські Емірати, м. Абу Дабі, район Мадінат Заїд, вул. Муррур, сектор 34, вул 13, вілла №4, П/с 35572.. Переглянути на мапі
Телефон: +9712 632 75 86 Дод.:2, 106 або 108
Факс: +9712 632 75 06
Ел. пошта: emb_ae@mfa.gov.ua
Графік роботи:

Прийом громадян України з консульських питань:

Нд: 9:00-14:00

Пн: 9:00-14:00

Вт: 9:00-14:00

Ср: 9:00-14:00

Чт: 9:00-14:00

Пт. вихідний

Сб. вихідний

 

У випадках техногенних катастроф, природних катаклізмів, терактів, масових заворушень, поранення/загибелі громадян України, інших випадків, які загрожують життю чи здоров’ю наших співвітчизників, консульська допомога надається також у неприймальний час.

Межі консульського округу:

Емірат Абу Дабі, Королівство Бахрейн


Консульство України в Дубай (Об'єднані Арабські Емірати)
Керівник: Балануца Олександр Олександрович
Консул України в Дубай
Адреса: ОАЕ, м. Дубай, Шейх Заїд Роад, Аль Харбаш тауер, оф.206, 414150. Переглянути на мапі
Телефон: +971-4-385-76-60, (+971 50 804 26 79 ВИКЛЮЧНО в разі загрози життю чи загибелі громадян України)
Факс: +9714-385-76-65
Ел. пошта: cons_dubai@mfa.gov.ua
Веб-сайт: http://dubai.mfa.gov.ua
Графік роботи:

Години роботи: 8:30 - 15:45

Вихідні дні: п'ятниця, субота

Прийом громадян з консульських питань:

Неділя

З 09:00 до 12:00 - прийом документів 

З 13:00 до 14:00 - видача готових документів 

Вівторок

 З 09:00 до 12:00 - прийом документів 

З 13:00 до 14:00 - видача готових документів 

Четвер 

З 09:00 до 12:00 - прийом документів 

З 13:00 до 14:00 - видача готових документів 

Понеділок та середа:

прийом громадян України з питань паспортної роботи за попереднім записом

http://dubaipassport.org/

До уваги! При зверненні з консульських питань наявність оригіналу паспорта та копій необхідних документів ОБОВ'ЯЗКОВА!!!

Межі консульського округу:

Дубай, Шарджа, Рас-аль-Хайма, Аджман, Фуджейра, Умм-аль-Кувейн

Примітки:

Гаряча лінія Консульства України в м. Дубай.

Прохання телефонувати виключно в разі загрози життю чи загибелі громадян України

Номер телефону: +971 50 804 26 79

Зверніть увагу, що консульство не замінює та не виконує обов'язки місцевої поліції, швидкої допомоги та/або будь-яких правових інститутів.
Будь ласка, будьте готові надайти таку інформацію:
а) прізвище та ім’я;
б) контактна інформація (телефон, мобільний, факс, електронна пошта);
в) відомості / обставини надзвичайної ситуації (коли, де і як);
г) контактна особа в країні.

УВАГА!

З метою покращення умов консульського обслуговування громадян, в Консульстві встановлений банківський термінал NBAD, який дає можливість оплатити консульський збір банківською карткою.

Просимо врахувати, що до оплати приймаються лише картки Visa/MasterCard. Банком нараховується додатковий відсоток за здійснення операції (2% від суми транзакції).

При цьому залишається можливість здійснення безкомісійної оплати консульського збору безпосередньо у будь-якому відділенні банку NBAD. 

Шановні відвідувачі сайту Консульства України в місті Дубай!

З метою заощадження Вашого часу, пропонуємо Вам відвідати рубрику «Консульські питання» та ознайомитись з переліком консульських дій та найбільш запитуваних питань  http://dubai.mfa.gov.ua/ua/consular-affairs/faq

У разі відсутності відповіді на Ваше запитання у вищезазначеній рубриці, просимо надсилати Ваш запит на електронну адресу Консульства cons_dubai@mfa.gov.ua

Просимо врахувати, що Консульство надає відповіді на запити громадян, надіслані електронною поштою, які надходять з повними реквізитами заявника. Зокрема, у зверненні обов’язково має бути зазначене наступне: 

1.     Прізвище, ім’я та по-батькові заявника;
2.     Паспортні дані;
3.     Адреса проживання в країні перебування та контактний телефон;
4.     Чітко сформовані питання.

Після опрацювання Вашого запиту/звернення Консульство надасть Вам відповідь у встановлені законодавством України строки.

Консульство також надає консультацію  з консульської тематики за телефонами:  +97143857660, +971564943956, +971562147772 (окрім візових питань),  з 9:00 до 15:45 щодня, крім вихідних днів (п’ятниця та субота) та святкових днів.

Додатково просимо звертати увагу на інформацію та оголошення, які розміщені на сайті Консульства!