Посольство України в Об'єднаних Арабських Еміратах (королівстві Бахрейн за сумісництвом)

, Київ 08:38

Делегація України бере участь у міжнародному авіаційному салоні Dubai Air Show

12 листопада, 11:14

15 листопада у м.Дубай відкрилась міжнародна авіаційна виставка  “Dubai Air Show” – найбільший профільний виставково ярмарковий захід на Близькому Сході. Українську офіційну делегацію на заході очолює заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України Юрій Бровченко. На українському стенді, організованому ДК «Укроборонпром», представлені зразки українських літаків Ан-132 та Ан-77. На стенді ТОВ «Мотор Січ» учасники заходу можуть ознайомитися з гелікоптерами Мі-8МСБ, МСБ-2 та Мі-24МСБ.

Крім того, за сприяння Посольства, заплановано ряд заходів за участю заступника Голови Державного космічного агентства України Володимира Міхеєва, зокрема, участь у Космічній конференції в рамках Dubai Air Show, а також переговори з керівництвом Космічного агентства ОАЕ.

Захід триватиме до 16 листопада ц.р.

 

 

Останні новини

В ОАЕ відсвяткували 26-ту річницю незалежності України | 27 серпня, 10:10

24 серпня у м. Абу-Дабі, у банкетному залі готелю Crown Plaza за сприяння Посольства України в ОАЕ відбулося святкове зібрання української громади

МЗС проводить традиційний захід просто неба з присвятою Криму | 14 червня, 16:44

Під стінами Міністерства закордонних справ на Михайлівській площі вже втретє відбудеться МЗС OPEN AIR – цього разу джазовий концерт «Музика вільних людей». Захід організований спільно з Koktebel Jazz Festival. Концерт є символом солідарності та підтримки тих, хто виступає проти російської окупації Криму.