Посольство України в Об'єднаних Арабських Еміратах (королівстві Бахрейн за сумісництвом)

, Київ 23:15

Чергова група поранених в зоні АТО військовослужбовців пройшла курс реабілітації в ОАЕ

22 листопада 2017, 13:56

У період із 15 по 22 листопада 2017 року в ОАЕ перебувала для відпочинку та реабілітації чергова група українських військовослужбовців, які були поранені в зоні АТО (6 осіб).

Співробітниками Посольства була розроблена та реалізована за сприяння української громади ОАЕ програма перебування та реабілітації зазначеної групи, яка, зокрема, включала відвідання найбільшого регіонального авіасалону Dubai Air Show; оглядові екскурсії по м.м. Абу-Дабі, Аль-Айн та Дубай.

Наші військові залишились задоволені програмою свого перебування в ОАЕ і висловили слова щирої подяки організаторам та всім українцям, які долучилися до її реалізації.

Посольство України в ОАЕ висловлює щиру подяку комерційному директору регіонального представництва компанії «Інтерпайп» Андрію Бурцеву, генеральному директору ДК «Укроборонпром» Роману Романову, генеральному директору державного підприємства «Укрінмаш» Сергію Слюсаренко, директору ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт» Павлу Барбулу, голові української бізнес-ради Денису Бандурі, маркетинг-директору готелю Софітель Абу-Дабі Олені Поліщук, активістам української громади ОАЕ Ірині-Ізольді Горбильовій, В’ячеславу Гапулі, Резеку Нажажрі, Ахмеду Аль Масурі, Ларисі Лоу, Олені Зінченко, Анастасії Нечаєвій, Єлізаветі Федоренко за допомогу в реалізації програми реабілітації та відпочинку для наших військових.