Посольство України в Об'єднаних Арабських Еміратах (королівстві Бахрейн за сумісництвом)

, Київ 23:08

Чергова група поранених в зоні АТО військовослужбовців пройшла курс реабілітації в ОАЕ

02 травня, 14:41

У період із 19 по 26 квітня 2018 року в ОАЕ перебувала для відпочинку та реабілітації чергова група українських військовослужбовців, які були поранені в зоні АТО (6 осіб), а також український вчений та громадський діяч, відомий в Україні та світі фахівець з релігійних, духовних і психофізичних систем Ігор Анатолійович Козловський. 
Співробітниками Посольства була розроблена та реалізована за сприяння української громади ОАЕ програма перебування та реабілітації зазначеної групи, яка, зокрема, включала оглядові екскурсії по м.м. Абу-Дабі, Аль-Айн та Дубай.
Наші військові та І.А.Козловський залишились задоволені програмою свого перебування в ОАЕ і висловили слова щирої подяки організаторам та всім, хто долучилися до її реалізації.
Посольство України в ОАЕ висловлює щиру подяку генеральному директору Metinvest International SA Gulf Branch Віктору Вукушичу, Президенту групи компаній «Al Khalidiah tourism» Сіраку Мурадяну, родині Насіра Альхадзар, активістам української громади ОАЕ Ірині-Ізольді Горбильовій, Ксенії Жорноклей, Катерині Мінаган, Юлії Долі, В’ячеславу Гапулі, Мар’яні Лещенко, Мирону Кушніру, Тарасу Ващуку, Олегу Волківському, Ларисі Лоу, Мар’яні Євс, Наталії Рябініній, Таріку Альмхейрі, Марині Калут, Олені Васильєвій та іншим за допомогу в реалізації програми реабілітації та відпочинку для наших військових.