Посольство України в Об'єднаних Арабських Еміратах (королівстві Бахрейн за сумісництвом)

Київ 23:39

з 22 лютого по 1 березня 2017 року в ОАЕ перебувала для відпочинку та реабілітації чергова група українських військовослужбовців, які були поранені в зоні АТО

07 березня 2017, 08:29

У період із 22 лютого по 1 березня 2017 року в ОАЕ перебувала для відпочинку та реабілітації чергова група українських військовослужбовців, які були поранені в зоні АТО (6 осіб).
Співробітниками Посольства була розроблена та реалізована за сприяння українських підприємців і державних діячів, а також активістів української громади ОАЕ програма перебування та реабілітації зазначеної групи, яка, зокрема, включала відвідання однієї з найбільш представницьких міжнародних виставок озброєнь, технологій безпеки від провідних виробників зі всього світу IDEX (The International Defence Exhibition); оглядові екскурсії по м.м. Абу-Дабі, Аль-Айн, Шарджа та Дубай. 
Наші військові залишились задоволені програмою свого відпочинку та реабілітації в ОАЕ і висловили слова щирої подяки організаторам та всім українцям, які долучилися до її реалізації.
Посольство України в ОАЕ висловлює щиру подяку Генеральному директору ДК «Укроборонпром» Роману Романову, генеральному директору Генеральної дирекції з обслуговування іноземних представництв Державного управління справами України Павлу Кривоносу, активістам української громади ОАЕ Ірині-Ізольді Горбильовій, Олегу Копачу, Ксенії Джорно, Анастасії Нечаєвій, Єлізаветі Федоренко, Ганні Мьордоч, Ганні Докукіній, Денису Гривасу, Сергію та Наталії Пінчук, Катерині Мінаган, Костянтину Куріло, Катерині Селім за допомогу в реалізації програми реабілітації та відпочинку для наших військових.

Останні новини

Україна підписала договір з компанією з ОАЕ на будівництво павільйону до ЕКСПО 2020 | 12 червня, 10:14

28 травня за участі Першого віце-прем’єр-міністра України, Генерального комісара України на Всесвітній виставці “ЕКСПО-2020” Степана Кубіва відбулось підписання договору між ДП “ЕКСПО-2020” та компанією “ASGC Construction LLC” (ОАЕ) щодо будівництва виставкового Павільйону України у Дубаї.

Повторне голосування 21 квітня 2019 року з виборів Президента України 31 березня 2019 року | 21 квітня, 07:07

Шановні співвітчизники!21 квітня 2019 року з 8 до 20 години за місцевим часом в приміщенні Посольства України в ОАЕ проходить повторне голосування з виборів Президента України, де ви зможете скористатися своїм правом взяти у ньому участь.

Центральна виборча комісія України утворила в приміщенні Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах закордонну виборчу дільницю №900065 | 15 березня, 10:10

З метою забезпечення реалізації виборчого права громадян України – виборців, які проживають на території Емірату Абу-Дабі та Королівства Бахрейн Центральна виборча комісія України утворила в приміщенні Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах закордонну виборчу дільницю №900065