Посольство України в Об'єднаних Арабських Еміратах (королівстві Бахрейн за сумісництвом)

Київ 03:54

31 грудня 2017 року набрав чинності Меморандум між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами OAE про скасування візових вимог

14 грудня 2017, 07:41

31 грудня 2017 року набрав чинності Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об’єднаних Арабських Еміратів про взаємне скасування візових вимог, вчинений 2 листопада 2017 року у м. Дубай.

Відповідно до положень Меморандуму, громадяни України - пред’явники дипломатичних і службових паспортів з безконтактним електронним носієм (біометричні паспорти), а також паспортів без безконтактного електронного носія, строк дії яких становить не менше 6-ти місяців, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Об’єднаних Арабських Еміратів строком до 90 днів протягом кожних 180 днів.

Громадяни України - пред’явники паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм (біометричні паспорти), а також паспортів громадянина України для виїзду закордон без безконтактного електронного носія, строк дії яких становить не менше 6-ти місяців, можуть в’їжджати, виїжджати, прямувати транзитом та перебувати без віз на території Об’єднаних Арабських Еміратів строком до 30 днів.

Громадяни України, які користуються згаданими дійсними паспортами, не мають права працювати, залучатися до будь-якої професійної діяльності або навчатися на території Об’єднаних Арабських Еміратів, якщо тільки вони не отримали на це дозвіл згідно з відповідним законодавством ОАЕ.

Громадяни України повинні дотримуватись законодавства Об’єднаних Арабських Еміратів протягом строку перебування на території цієї держави. 

Останні новини

Українська делегація бере участь у 87-й сесії Генеральної Асамблеї ІНТЕРПОЛу у м.Дубай | 19 листопада 2018, 08:11

Українська делегація на чолі із міністром внутрішніх справ України Арсеном Аваковим бере участь у 87-й сесії Генеральної асамблеї міжнародної організації кримінальної поліції Інтерпол, яка проходить у Дубай, ОАЕ.

Чергова група українських військовослужбовців пройшла курс реабілітації в ОАЕ | 21 жовтня 2018, 12:08

У період із 11 по 17 жовтня 2018 року в ОАЕ перебувала для відпочинку та реабілітації чергова група з 6 українських військовослужбовців.