Посольство України в Об'єднаних Арабських Еміратах (королівстві Бахрейн за сумісництвом)

Київ 02:17

Увага! Громадяни України, будьте обережні!

13 березня 2018, 00:00

Увага! Останнім часом почастішали випадки затримання та позбавлення волі на значний термін громадян України за кордоном, у т.ч. й в ОАЕ, за перевезення наркотичних та сильнодіючих заборонених речовин.

Зокрема, існує проблема втягнення осіб у злочинну діяльність із перевезення наркотичних речовин на території іноземних країн таких, як Російська Федерація, Федеративна Республіка Бразилія, Королівство Таїланд, Республіка Греція, Малайзія, Об'єднані Арабські Емірати тощо. З метою протидії торгівлі людьми, державними органами України підготовлено відеоролик, з яким можна ознайомитися за посиланням - https://www.youtube.com/watch?v=m1mOq0ucGQg.

У цьому зв’язку також інформуємо громадян України, що подорожуючі можуть ввозити на територію ОАЕ медичні препарати для особистого користування із розрахунку на три місяці вживання. До лік має докладатися оригінал рецепту, легалізований Посольством ОАЕ. Ліки мають бути в оригінальній упаковці, термін їх дії не може бути прострочений.


В ОАЕ існує перелік заборонених до ввезення на територію країни медичних препаратів. Детальну інформацію щодо вищезазначеного можна отримати за адресою: http://www.mohap.gov.ae/en/services/Pages/361.aspx