Особливості в'їзду в ОАЕ для громадян України
Опубліковано 16 вересня 2022 року о 10:41

В’їзд та перетин кордону ОАЕ громадянами України здійснюється за всіма типами паспорта громадянина України для виїзду за кордон (біометричний та небіометричний закордонний паспорт)

!!! Водночас звертаємо увагу на необхідності наявності біометричного паспорта або відповідної візи у небіометричному паспорті для здійснення подорожей з ОАЕ до ряду країн, наприклад, країн Шенгенської зони. Звертаємося з проханням перевіряти завчасно необхідність відповідної візи.

Пасажирам може бути відмовлено у реєстрації на рейс авіакомпанією або у в’їзді до ОАЕ представниками міграційної служби в аеропортах у випадку, якщо термін дії паспорта становить менше 6 місяців, якщо відсутнє бронювання зворотнього квитка та у випадку відсутності окремого паспорта у дитини. Принагідно інформуємо, що рішення про відмову приймається компетентним органом ОАЕ.

!!! ОАЕ не дозволяють в’їзд на свою територію дітям, інформація про яких була внесена до паспорта громадянина України для виїзду за кордон одного з батьків або законного представника поза межами Еміратів (в посольствах і консульських установах України та територіальних органах/підрозділах Державної міграційної служби України).


Меморандум про скасування візових вимог

Між Україною та ОАЕ діє Меморандум про взаєморозуміння між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об'єднаних Арабських Еміратів про взаємне скасування візових вимог, підписаний 2 листопада 2017 року.

Від візових вимог звільняються громадяни, які користуються паспортами:

громадяни України – пред'явники дипломатичних, службових паспортів і паспортів громадянина України для виїзду за кордон (біометричних і небіометричних закордонних паспортів).

Еміратська сторона дозволяє громадянам України, які користуються паспортами громадянина України для виїзду за кордон, перебувати на своїй території без в'їзної візи максимальним строком до 30 днів (+10 днів пільгового періоду, який надається еміратською стороною).

Термін перебування в ОАЕ може бути продовжений за допомогою придбання візи через центри надання адміністративних послуг, туристичні агенції та авіакомпанії.

Еміратська сторона має право відмовити у в'їзді або перебуванні на території країни будь-яким пред'явникам паспортів, яких вона може вважати persona non grata або неприйнятними.

Бути резидентом ОАЕ можна якщо громадянин:

- працевлаштований компанією в ОАЕ (у цьому випадку компанія подає заяву та виступає спонсором вашої візи на проживання на час перебування в ОАЕ).

- працевлаштований у державному секторі (у цьому випадку державна установа подає заяву та виступає спонсором вашої візи на проживання на час перебування в ОАЕ).

- бізнес-інвестори в ОАЕ (в цьому випадку інвестор подає заяву на власну візу під спонсорством зареєстрованої назви своєї компанії).

- придбав нерухомість в ОАЕ (в цьому випадку буде віза власника нерухомості, якою він володіє).

- громадяни, в яких є спонсор, а саме людина яка вже працює в ОАЕ. Наприклад: діти, батьки, покоївки та близькі родичі.

- студенти університетів (у цьому випадку університет подаватиме заявку та спонсоруватиме вашу візу під назвою закладу).

- пенсіонери (в цьому випадку діють особливі умови, за розясненнями просимо звертатисб до компетентних органів).

- оформлення дозволу на проживання протягом 1 року на території країни за спеціальною спрощеною процедурою (residency – countries of disasters and wars) без необхідності мати спонсора.

!!! Заявникам віком від 18 років необхідно пройти медичний огляд, безпекову перевірку та подати заявку на отримання Emirates ID.

!!! Термін дії візи на проживання залежить від її типу та спонсора. 

Детально ознайомитися з умовами вїзду та перебування в ОАЕ, різновидами віз та дозволів на проживання можна на сайтах компетентих органів ОАЕ за такими посиланнями:

-    https://icp.gov.ae/en/

-    https://www.gdrfad.gov.ae/en

-    https://u.ae/en/information-and-services/visa-and-emirates-id

-    http://tasheel.ae

-    https://goo.gl/maps/j3DRy9j7B8VJvoC98

-    https://www.amer-center.com

-    https://goo.gl/maps/BaT5Q64CfQfSgGfJA

Урядом ОАЕ надається можливість оформлення дозволу на проживання протягом 1 року на території країни за спеціальною спрощеною процедурою (residency – countries of disasters and wars) без необхідності мати спонсора, що є однією з вимог при оформленні інших дозволів.

Вищезазначений дозвіл можна оформити через центри надання відповідних послуг, наприклад, TAS’HEEL (емірат Абу-Дабі та північні емірати: Аджман, Дубай, Фуджейра, Рас-ель-Хайма, Шарджа, Умм-Ель-Кувейн) або AMER (емірат Дубай). 

Для цього необхідно пройти кілька етапів: 

1. Підготувати документи. 2. Подати заяву в один з центрів надання послуг. 3. Пройти медичне обстеження. 4. Пройти процедуру зняття відбитків пальців. 5. Оплатити збір за зазначені послуги у вказаних установах.

За детальною інформацією просимо звертатися до таких компетентних органів: зокрема, відділень міграційниї служби у відповідному еміраті, а також центрів надання адміністративних послуг TAS’HEEL (http://tasheel.ae, https://goo.gl/maps/j3DRy9j7B8VJvoC98) або AMER (https://www.amer-center.com, https://goo.gl/maps/BaT5Q64CfQfSgGfJA)

Корисні статті щодо оформлення дозволу на проживання за спеціальною процедурою residency – countries of disasters and wars:

Перелік вакцин, які визнаються в ОАЕ :

•    Sinopharm vaccine

•    Pfizer-BioNTech vaccine

•    Sputnik vaccine

•    3 Oxford-Astrazeneca vaccine

•    Johnson & Johnson vaccine

•    Moderna vaccine

•    Jamalika (Sputnik V) vaccine

Крім того,рекомендуємо мати страховий поліс міжнародного медичного страхування, який підтверджує покриття витрат, пов’язаних з лікуванням  COVID-19 та перебуванням в умовах ізоляції за кордоном.

З інформацією про необхідні документи для подорожей до ОАЕ можна ознайомитись за такими посиланнями:

 • Перетин кордону ОАЕ з домашніми тваринами здійснюється відповідно до встановлених міжнародних норм, законодавства ОАЕ та за наявності відповідних документів на тварину та вакцинацій. З більш детальною інформацією з цього питання можна ознайомитися за таким посиланням:

https://www.moccae.gov.ae/assets/5064985a/pet-import-permit-dogs-and-cats.aspx

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux