Договірно-правова база
Опубліковано 14 липня 2022 року о 15:00

Укладені міжурядові угоди:

 1. Договір між Урядом України та Урядом ОАЕ про економічне, торговельне та технічне співробітництво (1995 р.);
 2. Договір між Урядом України та Урядом ОАЕ про сприяння та захист інвестицій (2004 р.);
 3. Договір між Урядом України та Урядом ОАЕ про уникнення подвійного оподаткування (2004 р.);
 4. Договір між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами про взаємну правову допомогу у кримінальних справах (2012 р.);
 5. Договір між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами про взаємну правову допомогу у цивільних та комерційних справах (2012 р.);
 6. Договір між Україною та Об’єднаними Арабськими Еміратами про видачу правопорушників (2012 р.);
 7. Договір між КМ України та Урядом ОАЕ про взаємну охорону інформації з обмеженим доступом (2012 р.);
 8. Договір про повітряне сполучення між Урядами України та ОАЕ (2012 р.).
 9. Договір про військово-технічне співробітництво між Урядами України та ОАЕ (2015 р.).
 10. Договір про співробітництво у сфері культури між Кабінетом Міністрів України та Урядом Об’єднаних Арабських Еміратів (2017 р.)
 11. Меморандум про взаєморозуміння між Урядом України та Урядом ОАЕ про взаємне скасування візових вимог (2017 рік).
 12. Угода між Кабінетом Міністрів України та Урядом ОАЕ про співробітництво у сфері боротьби зі злочинністю та тероризмом (підписана у лютому 2021 року. Триває процедура ВДП).
 13. Протокол між Урядом України і Урядом ОАЕ про внесення змін до Угоди між Урядом України і Урядом ОАЕ про уникнення подвійного оподаткування та попередження податкових ухилень стосовно податків на доходи і капітал (підписаний у лютому 2021 року. Триває процедура ВДП).

 

Укладені міжвідомчі угоди та меморандуми:

 1. Угода про співробітництво між Національним інститутом України з проблем міжнародної безпеки та Еміратським центром стратегічних досліджень (2002 р.)
 2. Угода між урядом емірату Фуджейра (ОАЕ), НАК “Нафтогаз України” і спільним українсько-еміратським підприємством “Naftogaz Middle East” щодо проведення в еміраті Фуджейра розвідувальних та бурових робіт з пошуку покладів нафти та газу (2005 р.);
 3. Угода про співробітництво між КНУ ім.Т.Шевченка та Університетом ОАЕ (2005 р.);
 4. Угода про співпрацю між Сумською ТПП та ТПП Фуджейри (2005 р.).
 5. Меморандум про співробітництво між ДАУ при МЗС України та Еміратським інститутом дипломатії при МЗС ОАЕ (2006 р.)
 6. Угода про співробітництво в сфері обміну інформацією між українським інформаційним агентством УКРІНФОРМ і еміратським інформаційним агентством ВАМ (2009 р.);
 7. Меморандум про співробітництво між ТПП України та ТПП Абу Дабі (2010 р.);
 8. Меморандум про взаєморозуміння між Державіаадміністрацією України та Департаментом транспорту Абу Дабі (2011 р.);
 9. Меморандум про політичні консультації між МЗС України та МЗС ОАЕ (2011 р.);
 10. Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва в сфері обміну фінансовою інформацією, пов’язаною з відмиванням коштів та фінансуванням тероризму між Україною та ОАЕ (2012 р.);
 11. Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки, молоді і спорту України та Міністерством вищої освіти і наукових досліджень ОАЕ про співробітництво в галузі вищої освіти і наукових досліджень (2012 р.);
 12. Меморандум про співробітництво в галузі спорту між Генеральною адміністрацією у справах молоді та спорту ОАЕ та Міністерством освіти, науки, молоді та спорту України (2012 р.);
 13. Меморандум про взаєморозуміння та створення бізнес-ради між ТПП України та Федерацією ТПП ОАЕ (2013 р). 
 14. Меморандум про взаєморозуміння між Національною комісією з цінних паперів України та Управлінням з цінних паперів та товарів ОАЕ (2015 р.)
 15. Угода про співробітництво у військовій сфері між Міністерством оборони України та Генеральним Штабом Збройних Сил ОАЕ (2016 р.).
 16. Меморандум про взаєморозуміння між Державним космічним агентством України та космічним агентством ОАЕ у сфері досліджень космічного простору (2017 р.)
 17. Меморандум про співробітництво між Дипломатичною академією України імені Геннадія Удовенка при МЗС України та Еміратською дипломатичною академією (2018 р.)
 18. Меморандум про взаєморозуміння у сферах енергоефективності, відновлювальної енергетики та альтернативних видів палива між Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України та Міністерством енергетики та промисловості ОАЕ (2018 р.)
 19. Меморандум про співробітництво між Міністерством аграрної політики та продовольства України та Міністерством з питань зміни клімату та захисту навколишнього середовища ОАЕ щодо співробітництва у сфері сільського господарства та безпечності харчових продуктів (2019 р.)
 20. Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством внутрішніх справ України та Міністерством внутрішніх справ ОАЕ про взаємне визнання та обмін національних посвідчень водія (підписаний у лютому 2021 року. Триває процедура ВДП).
 21. Меморандум про взаєморозуміння щодо співробітництва у сфері розвитку туристичного сектору між Державним агентством розвитку туризму України та Міністерством економіки ОАЕ (підписаний у лютому 2021 року).
 22. Меморандум про взаєморозуміння між Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України та Офісом Державного Міністра продовольчої та водної безпеки ОАЕ з питань продовольчої безпеки (підписаний у лютому 2021 року).
 23. Меморандум про взаєморозуміння у сфері землеустрою між Державною службою України з питань геодезії, картографії та кадастру і Міністерством зміни клімату та навколишнього середовища ОАЕ (підписаний у лютому 2021 року).
Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux