До уваги громадян України! Щодо позачергових виборів Президента України 25 травня 2014 року
Опубліковано 30 березня 2014 року о 10:18

25 травня 2014 року відбудуться позачергові вибори Президента України.

Постановою Центральної виборчої комісії України № 67 від 12.04.2012 р. „Про утворення закордонних виборчих дільниць на постійній основі” утворено виборчу дільницю № 900065 при Посольстві України в Об’єднаних Арабських Еміратах(межі дільниці - Об’єднані Арабські Емірати (Емірат Абу-Дабі), Держава Катар, Королівство Бахрейн, адреса дільничної виборчої комісії та приміщення для голосування - приміщення Посольства України в ОАЕ, м. м.Абу-Дабі, Зона 1, р-н. Мадіна Заєд, сектор 34, вул.13, буд.4

Голосування на позачергових виборах Президента України відбудеться за згаданою адресою.

Голосування поза межами приміщення Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах не передбачено.

Участь у голосуванні на підставі дійсного закордонного паспорта можуть взяти громадяни України, які будуть включені до Списку виборців на закордонній виборчій дільниці (Список), що утворена при Посольстві України в Об’єднаних Арабських Еміратах м.Абу Дабі.

 

Для внесення персональних даних до Списку необхідно здійснити:

Варіант 1. Постановка на консульський облік з одночасним внесенням даних до Списку. Громадяни України, які перебуватимуть на консульському обліку до 18.04.2014 р. одночасно будуть внесені до Списку. Для постановки на консульський облік необхідно подати заяву, копію паспорта, 1 фотокартку, копію візи/дозволу на тривале перебування в ОАЕ.

За постановку на тимчасовий консульський облік консульський збір не стягується.

 Варіант 2. Внесення персональних даних до списку виборців незалежно від перебування на консульському обліку можна до 16 травня 2014 р. особисто подати заяву про включення до Державного реєстру виборців або зміну виборчої адреси (якщо виборець включений до Реєстру в іншому місці).

 Відповідно до статті 19 Закону України «Про Державний реєстр виборців», особа, яка набула права голосу і проживає чи на час набуття права голосу перебуває за межами України, може звернутися щодо свого включення до Реєстру до закордонної дипломатичної установи України за місцем свого проживання чи перебування із заявою за формою, встановленою розпорядником Реєстру, із зазначенням відомостей про себе, наведених у статті 6 та пункті 1 частини першої статті 7 цього Закону.

 

До Заява щодо включення до Державного реєстру виборців додається: копія документа, що посвідчує особу і підтверджує громадянство України виборця (паспорт громадянина України для виїзду за кордон, дипломатичний паспорт, службовий паспорт або тимчасове посвідчення громадянина України (якщо особа недавно набула громадянства України).

 

Керівник закордонної дипломатичної установи України невідкладно передає заяву органу ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України.

 

Внесення персональних даних до Списку виборців у день проведення виборів неможливе.

Для оперативного надання консультацій громадянам України щодо виборчого процесу та вирішення можливих проблемних питань створено гарячу лінію за номером телефону +971 50 4425313 або +971 2 632 7586, дод. 106

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux