Щодо першої в історії ОАЕ української Служби Божої
Опубліковано 22 грудня 2014 року о 12:09

19 грудня 2014 р. стало особливим днем для української громади в ОАЕ. Вперше в історії цієї країни Служба Божа відбулася українською мовою. Її відправили у Церкві Святої Марії (м.Дубай) отець Юрій Юрчик, капелан української громади в ОАЕ Апостольського Вікаріату Південної Аравії та отець Майкл О'Салліван, священик Апостольського Вікаріату Південної Аравії.

По закінченні Служби Божої для дітей української громади в ОАЕ відбувся святковий вечір з подарунками на честь Святителя Миколая Чудотворця.

Зазначені заходи відбулися за сприяння ПУ в ОАЕ, представники якого також взяли у них участь.

Під час служби українці ОАЕ, зокрема, помолились за мир, спокій, цілісність, соборність України та за здоров'я її воїнів.

Відтепер українські служби в ОАЕ будуть відбуватися на регулярній основі, що сприятиме подальшому духовному єднанню українців, які мешкають у цій країні.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux