8 травня 2015 р. у приміщенні Посольства України в ОАЕ в м.Абу-Дабі пройшло урочисте зібрання з приводу відзначення Дня пам’яті та примирення. У заході взяли участь українські військовослужбовці, які були поранені у зоні АТО (з 7 по 14 травня ц.р. перебувають на відпочинку та реабілітації в ОАЕ), активісти української громади ОАЕ, капелан української громади в ОАЕ Апостольського Вікаріату Південної Аравії отець Юрій, а також співробітники Посольства.
Представники Головного Управління Розвідки Міністерства Оборони України, які входять до складу згаданої групи українських військовослужбовців, вручили співробітникам Посольства та активістам української громади ОАЕ пам’ятні відзнаки Міністерства оборони України та лист-подяку Міністерства Оборони за надану допомогу.
Під час заходу Посольством демонструвалися підготовлені інститутом Національної пам’яті України фото-, аудіо- та відеоматеріали, присвячені Дню пам’яті та примирення, а також Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Урочисте зібрання пройшло у теплій, дружній атмосфері, чому, зокрема, сприяли: український національний емоційний колорит, страви української і місцевої кухні, приємне спілкування та урочиста програма