Українська делегація взяла участь у відкритті Генеральної Асамблеї IRENA та представила доповідь щодо досягнень України у диверсифікації джерел енергії
Опубліковано 15 січня 2017 року о 07:04

Під час свого виступу Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження України Сергій Савчук ознайомив учасників засідання з прогресом, досягнутим нашою країною у зменшенні залежності від традиційних джерел енергії а також станом виконання внутрішньодержавних процедур, необхідних для завершення процесу приєднання України до IRENA.

У рамках заходу українська делегація зустрілась з представниками науково-дослідного інституту Buildings Performance Institute Europe (BPIE), компанії Huaweі та рядом делегацій країн-членів IRENA. Особливу увагу під час зустрічей було приділено заходам України із забезпечення сприятливого середовища для закордонних інвестицій у сферу відновлювальної енергетики та потенціалу для реалізації успішних енергетичних проектів, яким володіє наша країна. 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux