Українська делегація взяла участь у Глобальному саміті з питань інвестування в сферу авіації
Опубліковано 12 лютого 2019 року о 13:06

У період з 27 по 30 січня 2019 року у м.Дубай (ОАЕ) українська делегація на чолі з Міністром інфраструктури України В.Омеляном взяла участь у Global Investment in Aviation Summit (GIAS).

Global Investment in Aviation Summit – це перший глобальний саміт з інвестицій в авіацію. У заході взяли участь понад 500 представників світової авіаційної індустрії: компанії-виробники літаків та устаткування, інвестори, керівники найбільших авіакомпаній та аеропортів, офіційні делегації високого рівня з 40 країн світу.

У рамках Саміту члени української делегації взяли участь у панельних дискусіях заходу. Під час свого виступу Міністр В.Омелян окреслив основні напрямки реформування авіаційної сфери в Україні, а саме: розвиток регіональних аеропортів, здешевлення авіаперельотів завдяки залученню бюджетних авіакомпаній, запровадження чесного і прозорого ринку авіапослуг. Також іноземним інвесторам було презентовано найпривабливіші та найперспективніші інфраструктурні проекти в Україні.

За сприяння Посольства України в ОАЕ була організована низка двосторонніх зустрічей для членів української делегації.

 1. Під час зустрічі з Міністром економіки ОАЕ С. Аль Мансурі та Генеральним директором Авіаційної адміністрації ОАЕ С. Аль Сувейді сторони позитивно відзначили тенденцію зростання товарообігу між Україною та ОАЕ. В. Омелян поінформував еміратську сторону про зростання авіаційної галузі та розвиток портової інфраструктури України не зважаючи на збройну агресію з боку РФ. Крім того еміратській стороні було запропоновано переглянути Технічну угоду (між Державним департаментом авіаційного транспорту України та Генеральною адміністрацією цивільної авіації ОАЕ від 24.02.2004 р.) та розглянути питання можливості отримання дозволу на виконання вантажних авіарейсів до ОАЕ літаками Ан-12. Зі свого боку Міністр економіки ОАЕ С. Аль Мансурі підкреслив важливість проведення чергового засідання Міжурядової українсько-еміратської комісії з питань торговельно-економічного співробітництва, а також звернувся з проханням до української сторони підтримати кандидатуру А. Аль Хамілі під час виборів на пост Президента Ради ІКАО, які відбудуться в листопаді 2019 року у м. Монреаль (Канада).
 2. Під час зустріч з Міністром інфраструктурного розвитку ОАЕ А. Аль Нуеймі сторони обговорили співпрацю у галузі транспорту та інфраструктури.
  В. Омелян наголосив, що Меморандум, який було підписано між Адміністрацією Морських Портів України та одним із найбільших світових портових операторів – компанією DP World, відкриває широкі можливості для розвитку Одеського морського торговельного порту та порту «Южний», а також запросив свого еміратського колегу відвідати найближчим часом Україну.
 3. Під час зустрічі з заступником Міністра транспорту та телекомунікацій Королівства Бахрейн, бахрейнську сторону було поінформовано про готовність України провести зустріч на рівні авіаційних властей України та Королівства Бахрейн з метою підписання Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Королівства Бахрейн про повітряне сполучення.

Крім того, делегація України відвідала порт Дубаю ім. Рашида, де провела зустріч з Виконавчим директором компанії P&O Maritime Р.Антоловичем та обговорила питання активізації залучення інвестицій в економіку України, зокрема підготовку до проведення концесійного конкурсу великих проектів портової інфраструктури.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux