Щодо включення до списків вибоців на вибори Президента України 2019 р.
Опубліковано 27 лютого 2019 року о 08:22

УВАГА! Важлива інформація!

Положеннями частини першої статті 27 Закону України «Про Державний реєстр виборців» (далі – Закон) встановлено, що для підготовки та проведення голосування на виборах Президента України, народних депутатів України, всеукраїнському референдумі після утворення виборчих дільниць орган ведення Реєстру в Міністерстві закордонних справ України складає попередні списки виборців для кожної закордонної виборчої дільниці.

Відомості чергового періодичного поновлення, зазначені у статті 22 Закону, подаються відповідними органами, закладами, установами за десять днів до дня передачі попередніх списків виборців на звичайних виборчих дільницях. Такі відомості подаються за період з першого числа попереднього календарного місяця до дня подання цих відомостей (частина третя статті 27 Закону).

Відповідно до частини першої статті 28 Закону для складання уточнених списків виборців передбачені статтею 22 Закону відомості подаються відповідними органами, закладами, установами за десять днів до дня голосування. Відомості подаються за період з дати подання відомостей для попереднього списку виборців до дня подання цих відомостей.

Під час виборчого процесу чергових виборів Президента України 31 березня 2019 року відомості про виборців (осіб), на підставі яких здійснюється періодичне поновлення персональних даних Державного реєстру виборців, подаються закордонними дипломатичними установами України в такі строки:

-         для складання попередніх списків виборців 3 березня 2019 року (за період з 01 лютого по 2 березня 2019 року включно);

-         для складання уточнених списків виборців 20 березня 2019 року (за період з 03 по 19 березня 2019 року включно).

 

Враховучи зазначене, повторно звертаємося до громадян, які проживають/тимчасово перебувають в Об’єднаних Арабських Еміратах і планують проголосувати на чергових виборах Президента України 31 березня 2019 року:

☑️Перевірити внесення до списку виборців на виборчій дільниці Ви можете за допомогою онлайн сервісу «Особистий кабінет виборця» за посиланням: https://www.drv.gov.ua/ords/svc/f?p=111:2:5541945351909.

☑️У разі, якщо Ви не включені до списку виборців на жодній з виборчих дільниць або включені до списку виборців за іншою адресою, Вам необхідно звернутися до консульського підрозділу Посольства України в Об’єднаних Арабських Еміратах для внесення необхідних змін (бажано до 2 березня 2019 року).

 

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
 • Windows
 • Mac OS
 • Linux