ОАЕ дозволили залишатися законно перебувати в країні тим, хто не встиг виїхати
Опубліковано 24 березня 2020 року о 14:42

Повідомляємо, що, за розповсюдженою через місцеві ЗМІ інформацією,  Федеральне управління з питань ідентичності та громадянства ОАЕ підтвердило, що ті, хто перебувають в ОАЕ та не змогли виїхати з країни через закриття повітряних та сухопутних кордонів, отримають дозвіл залишатися законно перебувати в країні. Конкретний механізм для цього буде оголошено протягом кількох найближчих днів.

Еміратська сторона, зокрема, зазначила, що вона реагуватиме на події та заходи, які вживаються як на регіональному, так і на міжнародному рівнях для стримування поширення коронавірусу COVID-19, таким чином, щоб забезпечити необхідний захист інтересів усіх резидентів ОАЕ.

Outdated Browser
Для комфортної роботи в Мережі потрібен сучасний браузер. Тут можна знайти останні версії.
Outdated Browser
Цей сайт призначений для комп'ютерів, але
ви можете вільно користуватися ним.
67.15%
людей використовує
цей браузер
Google Chrome
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
9.6%
людей використовує
цей браузер
Mozilla Firefox
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux
4.5%
людей використовує
цей браузер
Microsoft Edge
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
3.15%
людей використовує
цей браузер
Доступно для
  • Windows
  • Mac OS
  • Linux